نمونه کار سئو و بهینه سازی وب سایت | پروژه سئو و نمونه کار های seo

با توجه به برداشته شدن نمونه کارهای سئو و بهینه سازی وب سایت و پروژه های سئو مسترز توسط دیگر شرکت ها به برخی از این نمونه کارها در ادامه اشاره خواهیم نمود.

نمونه کار سئو و بهینه سازی وب سایت | پروژه سئو و نمونه کار های seo

 

Baner5

درباره SEO Masters بیشتر بدانید.

تیم بهینه سازی وب سایت SEO Masters فعالیت تحقیقاتی و خدمات سئو حرفه ای - Search Engine Optimization Services خود را از سال۱۳۸۳ و فعالیت اجرایی و  خدمات SEO وب سایت را از سال ۱۳۸۷ در ایران آغاز نمود .

آشنایی با SEO MASTERS

SEO سایت با قیمت مناسب

با انتخاب پکیج های حرفه ای بهینه سازی مناسب با بودجه داخلی شرکت خود اقدام به شروع بازاریابی آنلاین خود نمایید

تضمین بازگشت هزینه

ما این تضمین را به شما می دهیم که بهینه سازی شما در زمان مقرر شده به نتیجه برسد در غیر اینصورت هزینه بهینه سازی وب سایت را عودت خواهیم داد

پشتیبانی همیشگی از SEO سایت

برخی از شرکت ها از پشتیبانی وب سایت شما پس از بهینه سازی امتناع میکنند شرکت SEO Masters با فعالیت اصولی خود این تضمین را به شما میدهد

انفورماتیک برتر

سئو و بهینه سازی آموزشگاه تعمیرات انستیتو انفورماتیک برتر

 

سئو و بهینه سازی سایت برتر

مجموعه برتر یک شرکت تعمیرات و آموزش تعمیرات در تهران است که تیم سئو مسترز این سایت را در وضعیتی که از رتیه های خوبی در موتور های جست و جو گر برخوردار نداشته تحویل گرفت.

بعد از چیدن پلن بازاریابی اینترنتی برای این شرکت تیم سئو مسترز توانست در مدت 6 ماه تمامی کلمات کلیدی این شرکت را برای موتورهای جست و جو گر بهینه سازی نماید و به رتبه های 1 تا 3 گوگل بیاورد.

این تحول در بهینه سازی سایت این شرکت توانست این شرکت را برای حظور در نخستین همایش سخت افزار کشور درر برج میلاد و همچنین حظور در الکامپ 1393 در تهران متمایز نماید.

انستیتو انفورماتیک برتر از تیم سئو مسترز بابت موفقیت در بهینه سازی این شرکت و موفقیتی که برای این شرکت به وجود آورد با اهدا لوح تقدیری تجلیل نمود.

برخی از کلمات کلیدی که برای این شرکت طی مدت 6 ماه به نتیجه رسید.

جهت دیدن ادامه نمونه کارهای سئو به روی لینک کلیک نمایید.

 متاسفانه انستیتو انفوماتیک برتر بعد از پایان پروژه بهینه سازی وب سایت خود به توصیه های سئو مسترز جهت حفظ رتبه عمل نکرده و سایت رتبه های خود را از دست داد.

		
		
		
				  
		

شماره تماس

026-34247853

026-34277746

ایمیل SEO Masters

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آدرس مرکزی SEO Masters

کرج , گلشهر، پونه شرقی ، پلاک 24 ، برج میلاد ، طبقه 5 ، واحد 12