مقالات بهینه سازی سایت

معرفی 9 پیام رسان ایرانی | بهترین پیام رسان های رایگان ایرانی

 


امروزه استفاده از شبکه های اجتماعی و فعالیت سوشیال مدیا مارکتینگ در این شبکه های اجتماعی از کسی پوشیده نیست و چه بهتر است که در هر کشوری پیام رسان بومی خود را داشته باشند و به توسعه و رونق اقتصادی آن کشور و به سر کار آمدن جوانان ایرانی کمک کنند . امروز در سئو مسترز سعی بر این داریم که بهترین شکبه های اجتماعی را از دید میزان دانلود و مخاطبین بررسی نماییم . این پیام رسان ها هم اکنون در کافه بازار و گوگل پلی استور آماده دانلود هستند و در ادامه به لینک های دانلود مستقیم و سایت های رسمی هر کدام از این پیام رسان ها اشاره خواهیم نمود .

پدر علم سئو ایران حقیقتی که باید همه بشناسیم

پدر علم سئو ایران حقیقتی که باید همه بشناسیم

پدر علم سئو ایران حقیقتی که باید همه بشناسیم

 

چند وقتی است که در اینترنتی تصاویر و ویدئویی منتشر میشود که فردی خود را پدر علم سئو در ایران مینامد. این جمله که فردی را به عنوان پدر سئو ایران و پدر وب ایران یا برادر سئو ایران و یا پدربزرگ و پدر جد سئو ایران میشناسند جوک سال بین فعالان سئو شناخته شده است..

یک مشاوره درست و حسابی با فعالان سئو ایران

امروزه شرکت های زیادی در ایران از شهرهای مختلف ایران مثل شیراز ، اصفهان ، تبریز ، مشهد ، کرج و تهران به ما تماس میگیرین که آقا :

ما سایتمون رو دادیم به یک شرکت سئو کار و برای ما سئو کرد همه چی خوب و رویایی بود تا این که صبح از خواب بیدار شدم و داشتم نتایج کلمات کلیدی رو در گوگل میدیدم تعجب کرد و دیدم رتبه یک و دو که هیچ توی صفحه یک گوگل نیستم.

مشاوره سئو | بهبود بازدید وب سایت