سئو و بهینه سازی تخصصی وب سایت سئو مسترز | seo

سئو seo

سئو و بهینه سازی وب سایت سئو مسترز

آیا میدانید تیم سئو مسترز متشکل از محققین و دانشجویان دوره کارشناسی ارشد در حوزه موتورهای جست و جو گر و شبکه های اجتماعی از شش استان ایران بوده و جزو معدود مرکزهای تخصصی سئو و بازاریابی های نوین در ایران است ؟


تعریف دقیق از علم سئو را تنها در چند شرکت ایرانی شاهد هستیم . علم سئو مانند دیگر علم های دیگر نیاز به تجربه دارد
تعریف یک کلمه ای پر مخاطب و پر بازدیدی در اینترنت به نام سئو کار دشواری است . اگر شما این کلمه را در موتور های جست و جو گر سرچ نمایید خواهید دید که سایت هایی بسیاری به عباری سایت خورد را برای موتور جست و جو گر سئو نموده اند یا در همه ی این سایت عباریت سئو و بهینه سازی وب سایت دیده میشود  و هر یک با معرفی خدمات خود و معرفی کوتاهی در مورد سئو چیست ؟ سعی در ارائه و توضیح در مورد این کلمه پر رقابت را دارند.
ولی حالا که ما هم به عنوان شرکتی که در چند سال اخیر تحقیقات بسیاری بر روی موتورهای جست و جو گر داشته و با انواع الگوریتم های گوگل دست و پنجه نرم کرده است بهتر است که این علم سئو را برای همگان آشکار نماییم که هم خمس علم خود را در این علم به هموطنان عرضه کرده باشیم و هم بتوانیم با مقاله ای که در رابطه با این علم سئو برای مخاطبان ارائه میدهیم به کاربران کمک کنیم که در این راه پر پیچ خم سئو گمراه نشوند و با طراحی سایت اصولی ، اطلاع از اصول سئو وب سایت  و در نهایت بهره مندی از سئو اصولی با قابلیت سرمایه گذاری طولانی مدت به جای سئو ارزان قیمت غیر قابل اتکا ، به هدف و مقصود خود افزایش بازدید وب سایت چه در افزایش فروش اینترنتی یا سنتی  ارائه مناسبتر خدمات به مشتری برسیم.

کتابچه آنالیز سئو وب سایت را در سئو مسترز به رایگان دانلود نمایید.

دانلود کتاب آنالیز سئو وب سایت

آیا میدانید مسیر سئو وب سایت شما چیست ؟

مرکز تخصصی سئو و بهینه سازی وب سایت سئو مسترز


علم سئو چیست؟
علم سئو که همان فارسی شده عبارت search engine optimization است در واقع همان ایجاد رابط کاربری بین مخاطب وب سایت و موتور های جست و جو گر است . کمتر کسی را خواهیم دید که در بخش وب فعال باشد ولی واژه سئو را نشنیده باشد.
در واقع میتوان به این شکل نیز عنوان کرد که " بهینه سازی وب سایت یعنی تولید و مدیریت وب پیج هایی که نه تنها برای مخاطب بلکه برای موتور های جست و جو گر نیز قابل هضم باشد.
"البته نباید این نکته را فراموش کرد که هر سایتی که در نتایج برتر گوگل باشد سایتی سئو شده و پر مخاطب است . زیرا ممکن است یک وب سایت به صورت اسپم وار جز نتایج برتر گوگل باشد ولی از اعتبار خوبی بین مشتریان برخوردار نباشد. "
به گفته حسین طالبی حقه :
علم سئو راضی نگه داشتن 3 گروه است :مخاطبان و مشتریان وب سایت ، موتور های جست و جو گر و در آخر صاحبان وب سایت
بهینه سازی یک سایت برای موتور های جست و جو گر شاید برای کاربران تازه کار رعایت چند اصول ابتدایی باشد ولی به نظر ما فقط رعایت چند نکته اولیه در وب سایت کفایت نمیکند زیرا تاکنون بالای 200 فاکتور سئو برای موتور های جست و جو گر مطرح شده است که روز به روز نیز بر تعداد این فاکتور ها افزوده میشود.
 امروزه سئو دیگر مربوط به یک شغل منحصربفرد نمیباشد ، امروزه برای میزان قدرت یک  بیزینس دیگر نمیگویند : آدرس وب سایت شما چیست ؟ از شما میپرسند : آیا در موتور های جست و جو گر با کلمه ای رقابتی جزو نتایج برتر هستید ؟ دیگر از شما در مورد پیج رنکتان سوال نخواهند کرد پس این علم نیز دستخوش تغییرات میشود حال آنکه امروزه دیگر نباید فقط متکی بر وب سایت بود و باید به مخاطبان را از سوشیال نتورک ها به سمت سایت کشانید و آنها را تبدیل به مشتری نمود . به عبارت دیگر امروز به جای سئو وب سایت باید به سئو سوشیال روی آورد.

سئو به سبک سئو مسترز


اصول سئو وب سایت چیست ؟
خوب کاملا واضح است که برای شروع هر علمی مخصوصا سئو باید موازین آن را رعایت کرد. اما این ها در چه چیزهایی خلاصه میشوند :
این اصول سئو میتواند در بخش سئو cms های متفاوت باشد برای مثال سئو وردپرس یا سئو جوملا که البته نمیتوان به وردپرس cms گفت و بیشتر جنبه بلاگ دارد : )
این آموزش های میتواند در قالب لینک بیلدینگ اصولی باشد.
میتواند در بخش آنالیز بهینه سازی وب سایت باشد. که همه این بخش ها را به طور تخصصی تر در بخش اصول بهینه سازی وب سایت به توضیحات آن میپردازیم.
درنهایت همه این روند هایی که سپری میکنیم برای بهینه سازی در گوگل و بینگ است که از مهمترین موتورهای جست و جو گر و همچنین پربازدیدترین های دنیا هستند.
پس همانطور که به بررسی واژه سئو پرداختیم دیدم که حتی در یک صفحه نیز نمیتوان آن را به بیان کرد و خود شامل بخش های بسیار وسیعی است هم از دید مارکتینگ آنلاین میتوان به توضیح آن پرداخت و هم در این چند سالی اخیر میتوان با شبکه های اجتماعی آن را بیان کرد . پس راه بسیار است..
سئو اکسپرتز به شما پیشنهاد میکند اگر شما برای سئو وب سایت خود نیازمند یک مشاور و یک شرکت با تجربه میگردید زود قضاوت نکنید و با بررسی تمام جوانب شرکت سئو خود برای مجری در پروژه های سئو به عنوان مشاور سئو انتخاب نمایید.
بهتر است درباره سئو مسترز اطلاعات بیشتری در اختیار شما بگذاریم
لیست مشتریان سئو مسترز را نیز مشاهده نمایید و با رقبای دیگر مقایسه کنید.

هم اکنون از لینک زیر پکیج های سئو ما را مشاهده نمایید و با توجه به بودجه خود سرمایه گذاری در سایت را شروع کنید

مشاهده پکیج های سئو | قیمت سئو و بهینه سازی وب سایت

در پایان میتوان گفت که :
بهینه سازی وب سایت یک سرمایه گذاری موثر و بلند مدت است نه هزینه کردن کوتاه مدت ؛
در میزان سودهی سئو برای کسب . کار شما ، خود شما نقش دارید .

برخی از صفحات مرتبط :

افزایش فروش اینترنتی

بهینه سازی پرتال

سئو وردپرس

سئو جوملا

سئو تخصصی سایت - سئو تخصصی وب سایتسئو وب سایتبهینه سازی تخصصی سایت - بهینه سازی تخصصی وب سایتمرکز تخصصی سئو 

جهت دسترسی سریع به این خدمت SEOMASTERS بر روی  "تبلیغات در گوگل " کلیک نمایید.

جهت دسترسی سریع به این خدمت بر روی  "سوشیال مدیا مارکتینگ " کلیک نمایید.

جهت دسترسی سریع به این خدمت SEOMASTERS  بر روی  "قیمت سئو" کلیک نمایید.

جهت دسترسی سریع به این خدمت SEOMASTERS  بر روی  "دوره بهینه سازی سایت " کلیک نمایید.

 

جهت دسترسی سریع به این بخش بر روی  "خدمات بهینه سازی در کرج" کلیک نمایید.

جهت دسترسی سریع به این بخش بر روی  "مشاوره بهینه سازی سایت" کلیک نمایید.

جهت دسترسی سریع به این بخش بر روی  "قیمت دیجیتال مارکتینگ" کلیک نمایید.

جهت دسترسی سریع به این بخش بر روی  "تحلیل seo وب سایت" کلیک نمایید.