بالا بردن بازديد سايت آموزشگاه تعمیرات انستیتو ایز ایران در گوگل

انستیتو ایز ایران

سئو و بهینه سازی آموزشگاه تعمیرات انستیتو ایز ایران

 

شرکت انستیتو انفورماتیک پارسه نماینده رسمی ایز ایران

انستیتو انفورماتیک پارسه در سال 88  توسط جناب آقای مهندس مصطفی مرادیان مینا تاسیس گردید با هدف ارتقای سطح علمی و کیفی تعمیرات فوق تخصصی سخت افزار کامپیوتر و لپ تاپ در ایران شروع به فعالیت نمود

در راستای رسیدن به این هدف بستر های سخت افزاری و تجهیزات مدرن مورد نیاز را تهیه و در کارگاه های مرکز مستقر نموده است و هیات علمی متناسب و فرهیخته که بهترین تعمیرکاران ایران به شمار می روند را جذب نموده و به  تحقیق در راستای بدست آوردن راهکار نوین تعمیرات تجهیزات الکترونیکی و همچنین انتقال دست آورد ها به متقاضیان اقدام نموده است.

 

چشم انداز (vision):

 در راستای چشم انداز کلی تدوین شده تلاش می نمایییم و با توسعه کمی و کیفی  خدمات خود، بتواند بستری مناسب و مورد اعتماد جهت ارائه تجهیزات تخصصی تست و تعمیر لپ تاپ ،ارائه خدمات تعمیر و بازیابی اطلاعات و آموزش فوق تخصصی تعمیرات سخت افزار در عالیترین سطح کیفی در کشور را به عموم هم میهنان فراهم آورد. 

ماموریت (mission):

 نظارت و کنترل کیفی و کمی بر فعالیت شعب ،افزایش شعب در سطح کشور ، اطلاع رسانی به عموم هم میهنان و بکارگیری ابزار های نوین فناوری اطلاعات و ارتباطات از جمله مهم ترین ماموریت های این واحد به شمار میرود.

 سئو مسترز با قدرت سئو و بهینه سازی خود و همراه کردن تیم خود به عنوان کارشناس سئو در شرکت انستیتو ایزایران توانست ثابت کند که حرف زدن را فقط بلد نیست و مد عمل است . شرکت سئو مسترز با اتکا به دانش یک دهه ای خود در عرصه سئو و بهینه سازی وب سایت در مدت 6 ماه بیش از 1400 کلمه کلیدی را برای شرکت ایزایران و انستیتو انفورماتیک پارسه تهران بهینه سازی نمود که برخی از کلمات مهم آن در بخش سئو به شرح ذیل است.

برخی از کلماتی که تیم سئو مسترز برای شرکت سوله ایران بهنیه سازی نمود و آن را به رتبه های برتر گوگل رسانید به شرح ذیل است :

آموزش تعمیرات محصولات اپل
آموزش تعمیرات موبایل
آموزش تعمیرات لپ تاپ
آموزش تعمیرات تلویزیون
آموزش تعمیرات مانیتور و تلویزیون
آموزش تعمیرات الکترونیک کاربردی
آموزش تعمیرات ضبط و دزدگیر
آموزش تعمیرات ضبط
آموزش تعمیرات دزدگیر
دوره آموزش تعمیرات ای سی یو
آموزش تعمیرات هارد موبایل

دوره آموزش تعمیرات کولرگازی

جهت دیدن ادامه نمونه کار سئو به روی لینک کلیک نمایید.

 

 

مشاهده تعرفه های بهبود سایت در گوگل

همین امروز پکیج سئو خود را انتخاب نمایید و تجارت آنلاین خود را شروع کنید