بهبود رتبه برند مستر سئو ایران MR SEO حسین طالبی حقه در گوگل

مستر سئو

سئو و بهینه سازی برند حسین طالبی حقه - مستر سئو Mr SEO

 

مستر سئو Mr.SEO

خیلی کم پیش می آید آن دسته از افرادی در خصوص بهینه سازی وب سایت و سئو مطالعاتی داشته باشند اما اسم حسین طالبی حقه را در این علم نشناخته باشند.

حسین طالبی حقه با پرسونال برندینگ خود یعنی " مستر سئو " در ایران شناخته میشود . حسین طالبی حقه با بیش از 11 سال فعالیت در عرصه سئو و بهینه سازی سایت که در این سالها فعالیت خود را با شریک خود به صورت تحقیقاتی و فعالیت روی پروژه های شخصی دنبال میکرد یکباره با رونمایی از اولین بلاگ و وبسایت شخصی خود در ایران با تیم سئو مسترز توانست انقلابی در بخش سئو وب سایت و قیمت گذاری های آن در ایران به پا نماید.

این سیاست کاری مهندس حسین طالبی حقه  توانست کلیه قیمت گذاری های آن زمان سئو ایران را تغییر دهد . و آن زمان پروژه های بزرگ و کوچک سئو بد که به از سراسر کشو به سمت تیم سئو مسترز روانه میشد.

مستر سئو در این راهی که قدم برداشته است توانسته رتبه 11 را در سوشیال نتورک در بین بیزینس من های ایرانی به خود اختصاص دهدو این راه ادامه دارد.

سئو مسترز با استراتژی سئویی که برای این برند مستر سئو چید توانست این سایت را برای موتورهای جست و جو گر در کلمات خاص زیر بهینه سازی نماید.

نرخ سئو

آموزشگاه سئو

کارشناس سئو

مدرس سئو

مستر سئو

سئو سوشیال

آنالیزور سئو

جهت دیدن ادامه نمونه کارهای سئو به روی لینک کلیک نمایید.

 

		
		
		
				  
		

مشاهده تعرفه های بهبود سایت در گوگل

جهت مشاهده تعرفه خدمات سئو سایت به بخش قیمت خدمات سئو مراجعه نمایید.